AKTUALNA OFERTA

Dlaczego nowe mieszkania od dewelopera warszawa tak chętnie się sprzedają? Głównie dlatego, że wiele osób woli zainwestować w nowe, jeszcze przez nikogo niezamieszkałe wcześniej mieszkania i w nich samodzielnie budować historię. Dla wielu osób ma to bardzo duże znaczenie, dlatego wolą kupić nowe mieszkania warszawa, które dopiero co się budują. W końcu ma się wtedy poniekąd wpływ na ich kształt, można zaplanować rozkład pomieszczeń, dogadać się w wielu kwestiach z deweloperem. Znacząco ułatwia to później aranżacje mieszkania, jak i podwyższa komfort. Otrzymując mieszkanie w surowym stanie wystarczy tylko je wykończyć, aby w nim zamieszkać. Żadne niespodzianki podczas remontu się nie pojawią ponieważ nowoczesne inwestycje mieszkaniowe warszawa są dopracowywane w każdym calu. Inwestor dba o to, aby każde mieszkanie było przygotowane z najwyższą starannością. Zdecydowanie przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych efektów. Warto więc mieszkania nowe warszawa kupować od dewelopera. Zdecydowanie więc się na tym zyska niż straci, co jak najbardziej przełoży się na wyjątkowy komfort użytkowania.

Mieszkając w całkiem nowym mieszkaniu można również liczyć na szereg udogodnień. Przede wszystkim cały blok również jest nocy, klatki schodowe zadbane, windy nowoczesne. Na to również należy zwracać uwagę, ponieważ wpływa to na wyjątkowy komfort podczas użytkowania i codziennego korzystania z miejsca zamieszkania. Obecnie nowe inwestycje mieszkaniowe warszawa powstają w bardzo komfortowych lokalizacjach, oddalonych niewiele od centrum, a jednocześnie znajdują się w spokojnych dzielnicach. Ma się niedaleko do pracy czy szkoły, a jednocześnie ucieka się od miejskiego zgiełku. Zdecydowanie wielu osobom taka opcja bardzo się podoba i jest w każdym calu dopasowana do ich potrzeb. Wystarczy wybrać odpowiednie nowe mieszkania w warszawie, a z pewnością można będzie liczyć na takie właśnie efekty. Przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów.

Obecnie mieszkania warszawa nowe powstają jak grzyby po deszczu, dlatego nie będzie problemu ze znalezieniem propozycji odpowiedniej dla siebie.

VILLA PIANO II

Budynki zlokalizowane są przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.

Villa Piano II jest jedenastą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa.
3 Kameralne 2 -piętrowe budynki, łącznie z 47 lokalami mieszkalnymi powstają przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.

Inwestycja składa się z lokali 1-4 pokojowych o powierzchni od 37 do 113 m². Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach loggie lub tarasy. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

ZOBACZ

VILLA MERKURY II

mieszkania bemowo

Villa Merkury II jest dwunastą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy City Villa na warszawskim Bemowie przy ul. Narwik. Jej niewątpliwymi zaletami są: komfortowe rozkłady mieszkań 1 – 4 pokojowych z przestronnymi ogródkami oraz tarasami, kameralna 3 piętrowa zabudowa, nowoczesna architektura, doskonała komunikacja, trasa S8, linie autobusowe, linie tramwajowe to dogodny dojazd do wszystkich części Warszawy (perspektywa sąsiedztwa stacji Metro Lazurowa (ok. 350 metrów), bliskość terenów zielonych (m.in. Las Bemowski) oraz Aleja Sportów Miejskich Bemowo – to idealne miejsce dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu oraz dla rodzin z dziećmi.

ZOBACZ