INWESTYCJE W SPRZEDAŻY

VILLA MERKURY

Bemowo

VILLA PIANO

Wilanów - Zawady

VILLA NEPTUN II

Targówek

VILLA MERKURY

mieszkania bemowoVilla Merkury jest ósmą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy City Villa na warszawskim Bemowie przy ul. Narwik 18. Jej niewątpliwymi zaletami są:  komfortowe rozkłady mieszkań 2 – 5 pokojowych z przestronnymi ogródkami oraz tarasami;, kameralna 3 piętrowa zabudowa; nowoczesna architektura, doskonała komunikacja, trasa S8, linie autobusowe, linie tramwajowe to dogodny dojazd do wszystkich części Warszawy (perspektywa sąsiedztwa stacji Metro Lazurowa (ok. 350 metrów), bliskość terenów zielonych (m.in. Las Bemowski) oraz Aleja Sportów Miejskich Bemowo – to idealne miejsce dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu oraz dla rodzin z dziećmi.

ZOBACZ

VILLA PIANO

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.

Villa Piano jest dziewiątą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa.
3 Kameralne 2 -piętrowe budynki, łącznie  z 45 lokalami mieszkalnymi powstają przy ul. Bruzdowej 100 w Warszawie w rozwijającej się, cichej części Wilanowa - Zawady.

Inwestycja składa się z lokali 1-4 pokojowych o powierzchni od 41 do 102 m². Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony, loggie lub tarasy. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

ZOBACZ

VILLA NEPTUN II

Szukasz nowoczesnej oraz znakomicie zaprojektowanej, pod względem funkcjonalności i wzornictwa nieruchomości, która pozwoli Ci osiedlić się na dłużej, w wygodnej części Warszawy? Villa Neptun II to propozycja, która sprosta nawet najbardziej wymagającym gustom. Zlokalizowana przy ul. Ponarskiej w dobrze skomunikowanej i intensywnie rozwijającej się części Targówka, gwarantuje wygodę na co dzień.

ZOBACZ

VILLA NEPTUN

Villa Neptun jest siódmą inwestycją mieszkaniową realizowaną w ramach grupy Spółek City Villa.
Kameralny 3-piętrowy budynek z 31 lokalami mieszkalnymi powstaje przy ul. Klukowskiej 52 na warszawskim Targówku.

Inwestycja składa się z lokali 2-3 pokojowych o powierzchni od 37 do 59 m². Każde mieszkanie zaprojektowano ze szczególną dbałością o funkcjonalność i wygodę mieszkańców. Lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomie garażu podziemnego dostępne są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, centrum handlowe oraz tereny rekreacyjne. Stacja PKP Zacisze-Wilno oraz linia autobusowa nr 170 zapewni Państwu szybki dojazd do stacji metra Warszawa - Wileńska, a stamtąd dalej do innych dzielnic Warszawy.

ZOBACZ