Mieszkania Warszawa Bemowo – 15 minut od Centrum

Bemowo od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Stolicy, dzięki temu stale się rozwija i zyskuje coraz nowych zwolenników. Villa Merkury powstaje w świetnie skomunikowanej części Bemowa przy  ul. Narwik 18 w odległości 100 m od ul. Lazurowej oraz 350 m od planowanej stacji metra Lazurowa. Sprawność komunikacji z innymi dzielnicami Stolicy umożliwia także trasa S8. Bemowo – Jelonki to cześć Warszawy , w której rytm miasta godzi się z relaksem i wypoczynkiem.  Położenie budynku odseparowane jest od  natężonego, miejskiego ruchu, więc najbliższe otoczenie będzie stanowiło wygodę i komfort życia dla przyszłych mieszkańców.

-

Villa Merkury - mieszkania na Bemowie

Podęcie decyzji o samodzielnym życiu wiąże się z koniecznością zapewnienia sobie mieszkania bemowo. Rozważając różne dostępne opcję warto wziąć pod uwagę nie wynajem, ale zakup mieszkania warszawa bemowo. W agencjach nieruchomości dostępne są mieszkania bemowo zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

W przypadku mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym, to nowe mieszkania bemowo dają możliwość zostania pierwszym właścicielem danego lokalu. Taki zakup, jak nowe mieszkania warszawa bemowo, to gwarancja zarówno tego, że mieszkanie bemowo będzie wolne od wad pozostawionych przez poprzednich lokatorów, jak i również prestiż. Ponadto, w przypadku nowe mieszkanie bemowo, dostępnych na rynku pierwotnym, mamy do czynienia również z wysokiej jakości zagospodarowaniem terenu, czyli z przyjaznym i nowoczesnym otoczeniem mieszkania warszawa bemowo. Kupujący nowe mieszkania warszawa bemowo mają również możliwość w miarę swobodnego kształtowania przestrzeni samego mieszkania bemowo. Deweloper bemowo, jeśli inwestycja jest w trakcie realizacji, daje klientom możliwość w zakresie wprowadzania zmian do projektu, aby w jak największym stopniu uczynić nowe mieszkania warszawa bemowo miejscem idealnym do życia. Deweloper bemowo dba również o to, by mieszkania na sprzedaż bemowo posiadały nowoczesną infrastrukturę, dlatego mieszkanie bemowo wyposażone jest zwykle w nowoczesne windy czy parkingi.

Mieszkania od developera CityVilla

Na rynku dostępne są również mieszkania na sprzedaż bemowo na rynku wtórnym. Oznacza to, że to nie deweloper bemowo czy też spółdzielnia będą sprzedawać mieszkania na sprzedaż bemowo, ale właściciel, który zwykle w nim mieszka. Z uwagi na dużą sprzedaż mieszkań bemowo warto rozważyć obie opcje, pamiętając jednak, że w przypadku mieszkania warszawa bemowo na rynku wtórnym, mają one zwykle niższy standard, a tym samym niższą cenę. Jednak koszty ich eksploatacji są większe, dlatego też oferty mieszkania na sprzedaż bemowo wymagają dogłębnej analizy, a przede wszystkim zastanowienia się nad przeznaczeniem kupowanego lokalu.

Villa Merkury znajdziesz za pomocą fraz:

 • deweloper bemowo
 • mieszkania bemowo
 • mieszkania na sprzedaż bemowo
 • mieszkania warszawa bemowo
 • mieszkanie bemowo
 • nowe mieszkania bemowo
 • nowe mieszkania warszawa bemowo
 • sprzedaż mieszkań bemowo

Budynek przyjazny mieszkańcom

Projekt budynku powstał z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Elegancka, nowoczesna oraz niska architektura  potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością  i uwagą na detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się jednym z funkcjonalnych 53 mieszkań w III- piętrowym budynku z windami. W garażu podziemnym jest zaplanowanych 69 miejsc postojowych oraz 39 komórek lokatorskich. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a zieleń zagospodarowana do wspólnego użytku mieszkańców m.in. na plac zabaw dla dzieci i ławeczki.

Villa Merkury - Mieszkania Bemowo

Nowe mieszkania Bemowo to przede wszystkim rekreacja i dobra komunikacja

W odległości do 1 km znajdują się liczne obiekty i miejsca zachęcające do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: tj. Staw Jeziorzec, Fort Blizne, ścieżki rowerowe, Aleja Sportów Miejskich oraz do 15 minut spacerem Park Górczewska. Bemowo to także wysoko rozwinięta infrastruktura handlowo usługowa (liczne sklepy, szkoły przedszkola) powstała m.in. wokół pobliskich Arterii ul. Lazurowej i Górczewskiej. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych takich jak ulice Powstańców Śląskich (ok 3-5min), czy trasy S8, dają możliwość szybkiej komunikacji z naszego nowego mieszkania do innych dzielnic Warszawy, takich jak Bielany, Wawer, Mokotów czy Ursus.

Wykończenie klatek schodowych

Klatka schodowa w wystroju nawiązującym do prostoty i nowoczesnej formy całego budynku. Na podłogach płyty - gres w dwóch odcieniach szarości ułożone w szachownicę. Architekt konsekwentnie zachowuje kolorystykę w postaci grafitowych cokołów, portali drzwiowych oraz zabudów szachtów instalacyjnych. Drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe w okleinie drewnopodobnej zgodnie z projektem architektonicznym. Estetyczne oznakowania numeracji lokali mieszkalnych na portalach drzwiowych z płyty kompozytowej Tubond srebrnej, szczotkowanej. Nowoczesne plafony oświetleniowe dopełniają całości, jedynie drzwi w ciepłych odcieniach drewna łamią industrialny wystrój klatki.

Villa Merkury - Mieszkania Bemowo

Przedstawiona wizualizacja ma charakter poglądowy i nie może być traktowana jako ostateczny projekt realizacyjny.

Villa Merkury - Mieszkania Bemowo

Przedstawiona wizualizacja ma charakter poglądowy i nie może być traktowana jako ostateczny projekt realizacyjny.

Plac zabaw dla dzieci

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla zaprojektowaliśmy na tyłach budynku ogrodzony plac zabaw dla dzieci z własną piaskownicą, domkiem ze zjeżdżalnią i bujakami sprężynowymi. Dla opiekunów bawiących się dzieci będą rozstawione drewniane ławeczki, oświetlenie wieczorne zapewnią dwie latarnie,natomiast podłoże z płytek z granulatu gumowego na podbudowie piaskowej, zapewni maluchom wygodę, komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Nowa cena mieszkania 5-pokojowego o pow. 106 m2

Villa Merkury - Mieszkania Bemowo

MIESZKANIE GOTOWE JUŻ W GRUDNIU 2018!
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY TEL. 781 305 305

Widok na salon z aneksem kuchennym i hol

Widok na sypialnię z garderobą

Mieszkania – różnorodne metraże

W Villi Merkury powstaje 53 mieszkań o różnorodnych, funkcjonalne metrażach. Od przytulnych mieszkań 2 – pokojowych liczących 37,5 m do przestronnych apartamentów 5 – pokojowych o powierzchni 107 m2. Mieszkańcy na parterze będą mieli komfort korzystania z wydzielonych, prywatnych ogródków od 37-92 m2. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony lub tarasy. Wielkim atutem mieszkań usytuowanych na ostatniej (IV) kondygnacji są ogromne tarasy (ok. 67 m2).  Możliwość łączenia mieszkań i dostosowania układu do swoich potrzeb.

Standard i jakość wykonania

Mieszkania w standardzie deweloperskim dopełni podwyższony standard wykonania inwestycji. Przewidzieliśmy między innymi rozwiązania budowlano- wykończeniowe tj. :

 • nowoczesne windy w trzech klatach budynku,
 • nowoczesna i elegancka elewacja- podzielona boniami,
 • ponadstandardowa wysokość mieszkań na trzecim piętrze - 280 cm
 • podgrzewana pochylnia wjazdowa do garażu (przeciw zamarzaniu i poślizgom),
 • montaż instalacji wideodomofonowej,
 • okablowanie pod monitoring
 • plac zabaw dla dzieci na terenie inwestycji

TABELA MIESZKAŃ

nr Budynek piętro Ilość pokoi pow.

[m2]
balkon/ogródek

[m2]
kierunek świata cena plan
mieszkania
wizualizacja status
47 C 2 5 106,61 dwa balkony 4,46 Wschód-zachód ZAPYTAJ RZUT (PDF) w sprzedaży

Wraz z mieszkaniami dostępne są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

SKONTAKTUJ SIĘ

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ VILLA MERKURY

ul. Narwik 18 (przy inwestycji)
01-471 Warszawa

Godziny otwarcia
poniedziałek: 8.30 - 16.30
wtorek - piątek 9.00 - 17.00
I oraz III sobota 10.00-15.00

Katarzyna Matelowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Katarzyna Matelowska
tel. 781 305 305
katarzyna.matelowska@cityvilla.pl

Szukasz mieszkania ?

Zostaw telefon. My oddzwonimy!

Odznaczenie wszystkich zgód jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji kontaktu z Państwem

Zwiń/Rozwiń
Zwiń/Rozwiń
Zwiń/Rozwiń

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE INWESTYCJE

apartamenty wilanów

Villa Merkury