Villa Merkury III - Warszawa Bemowo

Dlaczego właśnie Bemowo?

Bemowo od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Stolicy, dzięki temu stale się rozwija i zyskuje coraz nowych zwolenników. Villa Merkury III powstaje w świetnie skomunikowanej części Bemowa przy ul. Narwik w odległości 200 m od ul. Lazurowej oraz 350 m od planowanej stacji metra Lazurowa. Sprawną komunikację z innymi dzielnicami Stolicy umożliwia także trasa S8. Bemowo – Górce to cześć Warszawy , w której rytm miasta godzi się z relaksem i wypoczynkiem, który zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych:

  • Fort Blizne – świetne miejsce do gry w Paintball lub na spacer z psem
  • Las Bemowski – 1,5 km do miejsca ulubionych spacerów i wypraw rowerowych
  • Aleja Sportów Miejskich – 650 m by pograć w siatkówkę plażową czy koszykówkę
  • siłownia plenerowa – 550m.

-

Villa Merkury III - nowe mieszkania na sprzedaż Bemowo Warszawa - prosto od dewelopera

Podęcie decyzji o samodzielnym życiu wiąże się z koniecznością zapewnienia sobie mieszkania bemowo. Rozważając różne dostępne opcję warto wziąć pod uwagę nie wynajem, ale zakup mieszkania warszawa bemowo. W agencjach nieruchomości dostępne są mieszkania bemowo zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo - gniazdko dla Twojej rodziny

W przypadku mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym, to nowe mieszkania bemowo warszawa dają możliwość zostania pierwszym właścicielem danego lokalu. Taki zakup, jak nowe mieszkania warszawa bemowo, to gwarancja zarówno tego, że mieszkanie bemowo będzie wolne od wad pozostawionych przez poprzednich lokatorów, jak i również prestiż. Ponadto, w przypadku nowe mieszkanie bemowo, dostępnych na rynku pierwotnym, mamy do czynienia również z wysokiej jakości zagospodarowaniem terenu, czyli z przyjaznym i nowoczesnym otoczeniem mieszkania warszawa bemowo.

Mieszkania na sprzedaż Bemowo - poznaj ceny mieszkań i zarezerwuj już dziś

Kupujący nowe mieszkania warszawa bemowo mają również możliwość w miarę swobodnego kształtowania przestrzeni samego mieszkania bemowo. Deweloper bemowo, jeśli inwestycja jest w trakcie realizacji, daje klientom możliwość w zakresie wprowadzania zmian do projektu, aby w jak największym stopniu uczynić nowe mieszkania warszawa bemowo miejscem idealnym do życia. Deweloper bemowo dba również o to, by mieszkania na sprzedaż bemowo posiadały nowoczesną infrastrukturę, dlatego mieszkanie bemowo warszawa wyposażone jest zwykle w nowoczesne windy czy parkingi.

Mieszkania od developera CityVilla - nowe lokale na sprzedaż o różnej powierzchni

Na rynku dostępne są również mieszkania na sprzedaż bemowo na rynku wtórnym. Oznacza to, że to nie deweloper bemowo czy też spółdzielnia będą sprzedawać mieszkania na sprzedaż bemowo, ale właściciel, który zwykle w nim mieszka.

Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo - poznaj nowe inwestycje Villa Merkury 3

Z uwagi na dużą sprzedaż mieszkań bemowo warto rozważyć obie opcje, pamiętając jednak, że w przypadku mieszkania warszawa bemowo na rynku wtórnym, mają one zwykle niższy standard, a tym samym niższą cenę. Jednak koszty ich eksploatacji są większe, dlatego też oferty mieszkania na sprzedaż bemowo wymagają dogłębnej analizy, a przede wszystkim zastanowienia się nad przeznaczeniem kupowanego lokalu.

Budynek przyjazny mieszkańcom

Projekt budynku powstał z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie lokatorów. Elegancka, nowoczesna oraz niska architektura potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością i dbałością o detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się jednym z funkcjonalnych 43 mieszkań w III- piętrowym budynku z windami. W garażu podziemnym zaplanowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a zieleń zagospodarowana do wspólnego użytku mieszkańców w efekcie czego powstanie m.in. plac zabaw dla dzieci i ławeczki do wypoczynku.

Villa Merkury III - Mieszkania Bemowo
Villa Merkury 3 - nowe mieszkania Bemowo

Mieszkania – różnorodne metraże

W Villi Merkury III powstaną 43 mieszkania o różnorodnych, funkcjonalne metrażach. Od przytulnych mieszkań 2 – pokojowych liczących 47 m2 do przestronnych apartamentów 5 – pokojowych o powierzchni 119 m2. Mieszkańcy na parterze będą mieli komfort korzystania z wydzielonych, prywatnych ogródków od 50-194 m2. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony lub przestronne tarasy.