Dlaczego właśnie Bemowo?

Bemowo od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Stolicy, dzięki temu stale się rozwija i zyskuje coraz nowych zwolenników. Villa Merkury II powstaje w świetnie skomunikowanej części Bemowa przy  ul. Narwik w odległości 200 m od ul. Lazurowej oraz 350 m od planowanej stacji metra Lazurowa. Sprawną komunikację z innymi dzielnicami Stolicy umożliwia także trasa S8. Bemowo – Górce to cześć Warszawy , w której rytm miasta godzi się z relaksem i wypoczynkiem, który zapewnia bliskość terenów rekreacyjnych:

  • Fort Blizne – świetne miejsce do gry w Paintball lub na spacer z psem
  • Las Bemowski – 1,5 km do miejsca ulubionych spacerów i wypraw rowerowych
  • Aleja Sportów Miejskich – 650 m by pograć w siatkówkę plażową czy koszykówkę
  • siłownia plenerowa – 550m.

-

Villa Merkury II - nowe mieszkania na sprzedaż Bemowo - prosto od dewelopera

Podęcie decyzji o samodzielnym życiu wiąże się z koniecznością zapewnienia sobie mieszkania bemowo. Rozważając różne dostępne opcję warto wziąć pod uwagę nie wynajem, ale zakup mieszkania warszawa bemowo. W agencjach nieruchomości dostępne są mieszkania bemowo zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo

W przypadku mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym, to nowe mieszkania bemowo dają możliwość zostania pierwszym właścicielem danego lokalu. Taki zakup, jak nowe mieszkania warszawa bemowo, to gwarancja zarówno tego, że mieszkanie bemowo będzie wolne od wad pozostawionych przez poprzednich lokatorów, jak i również prestiż. Ponadto, w przypadku nowe mieszkanie bemowo, dostępnych na rynku pierwotnym, mamy do czynienia również z wysokiej jakości zagospodarowaniem terenu, czyli z przyjaznym i nowoczesnym otoczeniem mieszkania warszawa bemowo.

Mieszkania na sprzedaż Bemowo - poznaj ceny mieszkań

Kupujący nowe mieszkania warszawa bemowo mają również możliwość w miarę swobodnego kształtowania przestrzeni samego mieszkania bemowo. Deweloper bemowo, jeśli inwestycja jest w trakcie realizacji, daje klientom możliwość w zakresie wprowadzania zmian do projektu, aby w jak największym stopniu uczynić nowe mieszkania warszawa bemowo miejscem idealnym do życia. Deweloper bemowo dba również o to, by mieszkania na sprzedaż bemowo posiadały nowoczesną infrastrukturę, dlatego mieszkanie bemowo wyposażone jest zwykle w nowoczesne windy czy parkingi.

Mieszkania od developera CityVilla - nowe lokale na sprzedaż o różnej powierzchni

Na rynku dostępne są również mieszkania na sprzedaż bemowo na rynku wtórnym. Oznacza to, że to nie deweloper bemowo czy też spółdzielnia będą sprzedawać mieszkania na sprzedaż bemowo, ale właściciel, który zwykle w nim mieszka.

Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa Bemowo - poznaj nowe inwestycje Villa Merkury

Z uwagi na dużą sprzedaż mieszkań bemowo warto rozważyć obie opcje, pamiętając jednak, że w przypadku mieszkania warszawa bemowo na rynku wtórnym, mają one zwykle niższy standard, a tym samym niższą cenę. Jednak koszty ich eksploatacji są większe, dlatego też oferty mieszkania na sprzedaż bemowo wymagają dogłębnej analizy, a przede wszystkim zastanowienia się nad przeznaczeniem kupowanego lokalu.

Budynek przyjazny mieszkańcom

Projekt budynku powstał z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie lokatorów. Elegancka, nowoczesna oraz niska architektura potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością i dbałością o detale. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się jednym z funkcjonalnych 46 mieszkań w III- piętrowym budynku z windami. W garażu podziemnym jest zaplanowanych 54 miejsc postojowych oraz 34 komórki lokatorskie. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a zieleń zagospodarowana do wspólnego użytku mieszkańców w efekcie czego powstanie m.in. na plac zabaw dla dzieci i ławeczki do wypoczynku.

Villa Merkury II - Mieszkania Bemowo

Mieszkania – różnorodne metraże

W Villi Merkury II powstaje 46 mieszkań o różnorodnych, funkcjonalne metrażach. Od przytulnych mieszkań 1 – pokojowych liczących 29 m² do przestronnych apartamentów 4 – pokojowych o powierzchni 110 m². Mieszkańcy na parterze będą mieli komfort korzystania z wydzielonych, prywatnych ogródków od 20-248 m². Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony lub przestronne tarasy.

TABELA MIESZKAŃ

OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA NA OSIEDLU VILLA MERKURY II
PRZYJDŹ, ZOBACZ - BIURO SPRZEDAŻY UL. NARWIK 24A W WARSZAWIE

Legenda:

1 pokojowe 2 pokojowe 3 pokojowe 4 pokojowe umowa rezerwacyjna sprzedane

nr Budynek piętro Ilość pokoi pow.

[m2]
balkon/ogródek

[m2]
kierunek świata cena plan
mieszkania
wizualizacja status
6 A 2 3 52,73 balkon 7,75 północ wschód ZAPYTAJ RZUT (PDF) zarezerwowane
1 C parter 2 50,75 ogródek 148 północ wschód ZAPYTAJ RZUT (PDF) w sprzedaży
24 C 3 4 70,00 balkon 5,89 zachód południe ZAPYTAJ RZUT (PDF) w sprzedaży

Legenda:

1 pokojowe 2 pokojowe 3 pokojowe 4 pokojowe umowa rezerwacyjna sprzedane

Wraz z mieszkaniami dostępne są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

MAKIETA VILLA MERKURY II

Przyjdź do biura sprzedaży Villa Merkury II i zobacz swoje przyszłe mieszkanie na makiecie inwestycji

SKONTAKTUJ SIĘ

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ VILLA MERKURY II

ul. Narwik 24a (przy inwestycji)
01-471 Warszawa

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
2 i 4 sobota miesiąca: 10.00 - 15.00

Katarzyna Matelowska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Katarzyna Matelowska
tel. +48 781 305 305
katarzyna.matelowska@cityvilla.pl

Szukasz mieszkania ?

Zostaw telefon. My oddzwonimy!

Odznaczenie wszystkich zgód jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji kontaktu z Państwem

Zwiń/Rozwiń
Zwiń/Rozwiń
Zwiń/Rozwiń

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE INWESTYCJE

apartamenty wilanów

Villa Merkury